fbpx

Kup książki

Daj się zaprosić do magicznego świata Alicji – ostatniej wiedźmy na ziemskim padole!

W sprzedaży dostępne 4 tomy tetralogii.


Maya Szymańska

OSTATNIA WIEDŹMA

Tom 1 cyklu Ostatnia Wiedźma. Wydanie 2, 2022 r.

Mroczna i krwawa historia Alicji, która przechodzi imponującą przemianę, by stać się ostatnią wiedźmą na ziemi. Czy Alicja znajdzie w sobie dość siły, by zmierzyć się z siłami, które trudno pojąć zwykłemu śmiertelnikowi?

Rodzice Alicji giną w wypadku i dziewczynka trafia do nawiedzonego domu. Jej nowi opiekunowie okazują się bytami nie z tej ziemi, a przewodnikiem na nowej drodze, zostaje okrutny i bezkompromisowy Nielekarz. Moc wiedźmy rośnie, by mierzyć się z duchami i morderczymi demonami.

Książka dostępna w wersji papierowej lub w formie e-booka.


Maya Szymańska

PIROMANKA

Tom 2 cyklu Ostatnia Wiedźma. Wydanie 2, 2022 r.

Walka Alicji ze śmiertelnie niebezpiecznymi demonami trwa w najlepsze. Nowopoznana piromanka Sky wyrusza z wiedźmą w koszmarną podróż, by zmierzyć się ze śmiertelnie niebezpiecznym bytem, który włada ciałem Gizeli. Na drodze Alicji staje tajemniczy Lis utkany z dymu i przerażająca Lalka z ostrymi zębami i szponami. Jaką rolę odegrają historii wiedźmy nowi bohaterowie i na ile przydatny okaże się dar Sky, widzącej przyszłość jedynie 30 sekund w przód? Jedno jest pewne: nie zabraknie scen mrożących krew w żyłach, jak przystało na prawdziwie mroczną fantastykę.

Książka dostępna w wersji papierowej lub w formie e-booka.


Maya Szymańska

TRZYNASTU MORDERCÓW

Tom 3 cyklu Ostatnia Wiedźma. Wydanie 1, 2023 r.

Po katastrofie lotniczej Alicja trzeciego dnia zmartwychwstaje i rusza w poszukiwaniu 12 talentów. Razem będą mieli stoczyć długo zapowiadaną walkę, ale nie wszyscy są skłonni do współpracy z wiedźmą, co nie ułatwia sprawy. Na dodatek Sky nie przestaje gadać, ksiądz Maks marzy o seksie z Alicją, a ciałem Gizeli nadal włada demon.

Czy Al zdoła przygotować trzynastu morderców do wojny, w której świat spłonie? Nic nie jest pewne, ale po drodze nie zabraknie magii, krwi, demonów i mocy, o której Wam się nawet nie śniło.

Książka dostępna w wersji papierowej lub w formie e-booka.


Maya Szymańska

APOKALIPSA

Tom 4 cyklu Ostatnia Wiedźma. Wydanie 1, 2024 r.

Trzynastu morderców zarabia na wykorzystaniu swoich paranormalnych właściwości. Przekonali się, że razem potrafią zostawić po sobie najprawdziwszą rzeź i każdy talent ma w tym swój niebagatelny udział. Dla wszystkich jest też jasne, że przemiana Al i jej relacja z Trzynastym to klucz do powodzenia w walce, do której w końcu przyjdzie im stanąć.

Daj się zanurzyć w świecie demonów, egzekutorów i zjawisk, które dalece wymykają się racjonalnemu postrzeganiu świata. Z ostatnią wiedźmą możesz zobaczyć prawdziwą apokalipsę – o ile tylko znajdziesz na to odwagę.

Książka dostępna w wersji papierowej lub w formie e-booka.