fbpx

Cykl „Ostatnia wiedźma”

Ostatnia Wiedźma

Wydawca: Novae Res
Format: 145 x 205 mm
Ilość stron: 438
Rodzaj okładki: miękka
Data wydania: 2015
Wersja papierowa ISBN: 978-83-8083-003-5

Opis:

Pozornie zwyczajna dziewczyna, Alicja, wie, że nie jest człowiekiem. Jest ostatnią żyjącą na świecie wiedźmą. Wie też, że jej przeznaczeniem jest umrzeć za kogoś, kogo nigdy nie spotka. Ma talent, który rozwija i możliwości, by zmienić ten podły świat w o wiele lepsze miejsce. Może ratować ludzi z nawiedzonych domów i odsyłać do raju niespokojne dusze, błąkające się po świecie. Może wiele, ale pytanie brzmi, czy tego właśnie chce?

Książka zawiera drastyczne sceny, niecenzuralne słownictwo oraz treści o charakterze erotycznym.

Pierwszy tom cyklu, który chronologicznie należy umiejscowić na samym końcu osi czasu. Łącznicy z Bożym Intelektem na czele są już zapieczętowani, od dawna odradzają się jako ludzie i właśnie zbliżają się do momentu odzyskania samoświadomości, a co za tym idzie, ich powrotu do Nieba. Pojawia się sporo postaci znanych ze wcześniejszej twórczości, choć w przebraniu i nic więcej nie zdradzę.

Od Autorki

Ostatnia Wiedźma: Piromanka

Wydawca: Novae Res
Format: 145x 205mm
Ilość stron: 480
Rodzaj okładki: miękka
Data wydania: 2019
Wersja papierowa ISBN: 978-83-8147-406-1

Opis:

Ułożone życie Alicji staje się przeszłością z chwilą, gdy pojawia się w nim Sky – kobieta o najbardziej bezużytecznym talencie, jakim jest wizja tego, co nastąpi za całe trzydzieści sekund. Chaos pogłębia się, gdy do tego duetu dochodzi żądny krwi demon ukryty w ciele niezbyt bystrej Gizeli, będącej żywym portalem. Jakby tego było mało, Nielekarz milczy, a wiedźmę nawiedzają wizje, których nie rozumie. Kobieta potrzebuje rady, a czy jest ktoś lepszy do jej udzielenia, niż pradawny, zapomniany bóg ukrywający się pod postacią utkanego z dymu lisa? No i przysięga, której nie da się złamać. Dwunastu morderców czekających, by ich zbudziła. Pozostaje tylko zadać sobie pytanie: czy da się przeżyć upadek samolotu?


Ostatnia Wiedźma: Trzynastu Morderców

W przygotowaniu

Status bieżący: maszynopis gotowy.


Ostatnia Wiedźma: Apokalipsa

W przygotowaniu

Status bieżący: maszynopis oczekujący na poprawę.